Опубліковано Залишити коментар

Вибір розтяжок для тунелів

Растяжки для тоннелей

Тунелі – це чудовий спосіб показати свою індивідуальність та спробувати безліч цікавих прикрас. Найлегший спосіб стати володарем такого пірсингу – купити розтяжки для тунелів. Звичайно, існує ще безліч способів розширити свою мочку до бажаного розміру, але більшість зупиняється саме на розтягуванні, так як це швидко, легко і недорого.

Растяжки для тоннелей

Розтяжка – це спеціальний інструмент для розширення мочки. Його можна також носити як прикрасу після розтягування тунелю. Можна носити таку прикрасу до загоєння, а мочка не буде піддаватись механічним пошкодженням.

Ви можете скористатися нашим магазином, де можна купити розтяжки для тунелів з доставкою в Київ, Одесу, Львів та інші міста України.

Види розтяжок

На сьогоднішній день існує досить багато видів розтяжок, але їх використовують тільки в декоративних цілях, так як вони не розраховані на розтягування мочки.

  1. Пряма розтяжка
Растяжки для тоннелей

Такий вид розтяжки має дуже простий зовнішній вигляд і неймовірно простий у використанні. Вдягається в мочку стороною з маленьким діаметром і простягається крізь мочку до більшого діаметра. Закріплюється в вусі спеціальними резиночками.

  1. Ріг
Растяжки для тоннелей

Має форму півмісяця. Вдягається в мочку з будь-якого кінця і фіксується в вусі приблизно на середині прикраси. Бажано теж фіксувати резинками.

  1. Спіраль
Растяжки для тоннелей

Назва говорить сама за себе – прикраса має спиралевидну форму. Вставляється стороною з маленьким діаметром і «прокручується» в мочці вуха до більш широкого місця.

Матеріали прикрас

Растяжки для тоннелей

Розтяжки найчастіше роблять з акрилу. Цей матеріал є оптимальним серед усіх відомих, так як він твердий, досить легкий і гладкий. Також існують розтяжки з органічних матеріалів (дерево, ріг буйвола) або ж скла з додаванням декоративних елементів всередину прикраси. Такі розтяжки не підходять для безпосереднього розширення мочки, а носяться тільки як прикраси в загоєному проколі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *