Опубліковано Залишити коментар

Що таке ретейнер

Проблемы с пирсингом - статьи Holepiercing

Зазвичай велика частина людей, які хочуть мати пірсинг, ніяк не зроблять його з однієї важливої ​​причини – вони думають, що його неможливо приховати і за будь-якої необхідності доведеться знімати прикрасу. Так ось, «невидимий пірсинг» вже ні для кого не новина. Якщо ви ставите питання як приховати пірсинг, то придбайте ретейнер і життя стане набагато простіше.

Ретейнеры для пирсинга

Ретейнери – це прикраси прозорі або тілесного кольору. Вони призначені для маскування проколу. Взагалі, ретейнер – річ універсальна. Зазвичай їх купують школярі і люди, які змушені дотримуватись ділового дрес-коду на роботі.

Ретейнери виготовляють з біопласта, що робить їх придатними для свіжих проколів. Якщо ви не хочете постійно ходити з прикрасою, а надягати її тільки в особливих випадках, то таке маскування пірсингу саме для вас.

Ретейнеры для пирсинга

Ретейнерів для пірсингу існує ціла безліч. Якщо, наприклад, ви не знаєте, як приховати пірсинг носа, то, в залежності від проколу, вам підійдуть лабрети, ностріли або штанги. Лабрети мають основний діаметр і діаметр накрутки. Основний діаметр такий самий, як і діаметр звичайної прикраси, яку ви носите в проколі. Діаметр накрутки трохи менше, щоб досягти ефекту непомітності. Ностріли-ретейнери виглядають так само, як і звичайні ностріли, тільки не мають кольору. Ретейнери для септума мають вигнуту на кінцях форму, яка не дозволяє прикрасі виглядати з носа.

Ретейнеры для пирсинга

Для тих, хто хотів але не знав, як приховати пірсинг губ теж є спеціальні прикраси. Існують як звичайні лабрети, які підходять для носа, так і вигнуті. Для деяких проколів другий вид є більш оптимальним, так як повторює вигини біля проколу.

Отже, ви дізналися як можна замаскувати пірсинг носа і губ. Інші проколи можна приховати аналогічним чином. Існує майже стільки ж видів ретейнерів, скільки і простих прикрас для пірсингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *