Опубліковано Залишити коментар

Площинний пірсинг

площинний пірсинг

Останнім часом більшої популярності набуває площинний (плоскостний) пірсинг. Назва говорить сама за себе – такий пірсинг робиться на місцях тіла без явних вигинів. Популярні місця для площинного пірсингу – це спина, ключиці, область під грудьми, кисті рук і пальці. Але такий вид пірсингу можна зробити практично на будь-якому місці. Спочатку площинний пірсинг найчастіше був як вид «плей-пірсингу» для фестивалів та масових заходів. Він допомагав передати образ косплеєрів або ж просто додати цікавий елемент до злвнішнього вигляду.

пірсинг корсет

Найчастіше використовувався площинний пірсинг спини в корсет. Суть такої композиції – зробити в два ряди вздовж спини проколи, в проколи вдягти сегментні кільця і ​​протягнути стрічку, подібно корсету.

Площинний пірсинг – процедура для відчайдушних. По-перше, це досить неприємно в порівнянні з іншими видами пірсингу, по-друге, процес загоєння дуже довгий, копіткий. Є велика ймовірність того, що пірсинг не приживеться.

Прикрас, які підходять для постійного носіння в таких проколах всього два. Це П-подібні штанги і прямі штанги з біопласта. Догляд за такого роду пірсингом мало чим відрізняється від догляду за іншими проколами.

пірсинг пальцю

Площинний пірсинг пальця – дуже оригінальний і красивий прокол. Часто його роблять люди, які з якихось причин не можуть носити пірсинг на обличчі, але яким хочеться теж виділитися і носити стильну прикрасу. Пірсинг пальця робити дуже боляче, але на які жертви не підеш заради краси. Для пірсингу пальця найкраще використовувати штангу з біопласта.

пірсинг ключиць

Площинний пірсинг ключиці дуже популярний серед дівчат. Він дозволяє виділити форму ключиць і підкреслити їх виразність. Для такого виду площинного пірсингу добре підійдуть П-подібні штанги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *