Опубліковано Залишити коментар

Первинний пірсинг – як робити правильно

Материалы для пирсинга

Якщо ви знайшли цю статтю, то замислюєтеся про те, щоб прикрасити своє тіло пірсингом. Але одного бажання замало. До нового проколу на тілі варто ставитися дуже відповідально. В першу чергу потрібно визначитися з тим, які матеріали можна використовувати для первинного проколу, а які – ні.

Для початку потрібно дізнатися про наявність у вас алергічних реакцій на деякі матеріали. Процес це досить довгий. Тому якщо у вас немає зайвого часу або ж ви просто горите божевільним бажанням обзавестися пірсингом, використовуйте гіпоалергенні матеріали. Такими матеріалами для пірсингу можна назвати біопласт і біофлекс, титан або ж хірургічну сталь з титановим напиленням.

Первичный пирсинг

Кращим матеріалом для пірсингу вже довгий час вважається титан. З нього виготовляють прикраси всіх видів. При покупці титанової прикраси потрібно порівняти її з прикрасою з хірургічної сталі. Колір титану помітно темніше. Потрібно відповідально підійти до цього питання, тому що хірургічна сталь здатна викликати алергію.

Прикраси з пористих матеріалів і сплавів металів не рахуючи титану, категорично не варто носити в первинному проколі.

Материалы для пирсинга

Варто відзначити і той міф, що дерево та інша органіка підходить для первинного пірсингу. Взагалі органічні матеріали схильні до деформації, тому їм потрібен особливий догляд. Якщо прикрасу з дерева поставити, наприклад, в свіжий тунель, то за кілька днів вона змінить свою форму. Справа в тому, що кров і сукровиця зі свіжого проколу охоче вбирається органічним матеріалом, тим самим змінюючи його зовнішній вигляд. Відомо, що дерево – не тільки дуже красивий, але і дорогий матеріал. Тому неприємно буде не тільки вашому вуху, а й гаманцю.

Підбирайте матеріали для свого пірсингу з розумом!

Первичный пирсинг
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *