Опубліковано Залишити коментар

Матеріали для пирсингу

Материалы для пирсинга

Біопласт

Прикраси з біопласта добре підходять для свіжих проколів. Такі прикраси мають антикорозійну основу, завдяки чому не втрачають вигляд. Вони не викликають відторгнення людським тілом і сприяють швидкому загоєнню проколу. Пірсинг з біопласту – ідеальний вибір для людей з чутливою шкірою або алергією на метал. З біопласту виготовляють прикраси будь-якого типу. Особливо добре цей матеріал підійде любителям пірсингу язика і губ, так як він не боїться кислотно-лужного середовища рота.

Біофлекс

Біофлекс – це матеріал, який за своїм хімічним складом та зовнішнім виглядом майже не відрізняється від біопласту. Головниою перевагою біофлекса є його гнучкість, яка зберігається під впливом низьких та високих температур. Пірсинг з біофлекса варто купити тим людям, які мають проколи в місцях, які важко загоюються. Такі прикраси підходять як для первинного проколу, так і для повсякденного носіння.

Хірургічна (медична) сталь

Украшения из стали

З хірургічної сталі виготовляють величезну кількість прикрас для пірсингу. Це дуже популярний матеріал. Пірсинг з хірургічної сталі не рекомендується носити в свіжому проколі, так як в ньому містяться домішки нікелю і інших шкідливих металів. Цей матеріал може викликати алергічну реакцію. Потрібно напевно знати, чи підходить вам хірургічна сталь, перед тим, як купити прикрасу. Великим плюсом матеріалу є низька ціна.

Титан

Титан на сьогоднішній день є одним з найпоширеніших матеріалів для пірсингу, поступаючись лише медичній сталі. Титан має меншу вагу і більш темний колір, ніж сталь. Пірсинг виготовляють з титану марок G5, G13 і G23. Прикраси з титану мають високу біологічну сумісність з людським тілом, тому не викликають алергію і підходять для носіння в свіжому і загоєному проколі.

Силікон

Силікон – зручний і м’який матеріал. Зазвичай з силікону виготовляють тунелі і плаги. Пірсинг з силікону слід купити людям, які люблять комфорт у всьому. Цей матеріал добре підійде для занять спортом і сну. Силіконові прикраси – відмінне рішення для холодного сезону. Існують також силіконові ретейнери – прикраси, що приховують прокол. На жаль, силікон не підходить для первинного проколу.

Акрил

Украшения из акрила

Акрил – легкий недорогий матеріал, який може послужити альтернативою сталевим або титановим прикрасам. Пірсинг з акрилу легкий і зручний. Величезний плюс таких прикрас – варіативність. Можна знайти прикрасу з акрилу будь-якого забарвлення і форми. Головний мінус цього матеріалу – крихкість. Також він підходить для первинних проколів. Акрил підійде людям, які люблять часто змінювати свої прикраси.

Золото

Існує думка, що благородні метали підходять для виготовлення прикрас будь-якого призначення. Але це не так. Золото категорично не підходять для пірсингу, так як має в своєму складі домішки різних металів. Але можна використовувати прикраси для пірсингу з золота на основі титану чи медичної сталі, хоч і не для первинного проколу.

Срібло

Срібло також не варто використовувати для пірсингу. Цей матеріал не підходить для постійного контакту з різними проколами, так як може окислюватися і викликати почорніння. Тому варто уникати взаємодії срібла з кров’ю і лімфою. Аналогічно золоту, прикраси зі срібла допустимі, але тільки на основі титану, сталі або біопласта. Також їх не можна носити в незагоєних проколах.

Скло

Скло можна назвати найкрасивішим матеріалом для прикрас. В основному з нього роблять прикраси для мочки вуха – спіралі, ікла або плаги. Пірсинг зі скла відмінно підійде для первинного проколу. З мінусів таких прикрас можна виділити два пункти – сприйнятливість до холоду і крихкість. Тому варто заховати скляні прикраси в безпечне місце на зимовий період.

Камінь

Украшения из натурального камня

Пірсинг з натурального каменю дуже гарний, але майже не затребуваний. Прикраси з каменю хоч і підходять для первинного проколу і постійного носіння, дуже рідко використовуються в такому ключі. В основному такі прикраси розглядаються як «вихідні». Все тому, що натуральний камінь своєю вагою може відтягувати мочку вуха.

Корал

Корал – матеріал, з якого виготовляють тунелі і плаги. Пірсинг з корала мало важить і добре сприймається людським тілом. Але для первинного проколу цей матеріал не підходить. Він має пористу структуру, через що може дратувати мочку вуха в період загоєння.

Дерево

Дерево – не тільки гарний, але дорогий і вимогливий матеріал. Перед тим, як купити пірсинг з дерева, слід дізнатися, чи є у вас алергія на ту чи іншу породу. Не можна одягати дерев’яні прикраси в сауну, купатися з ними або ж тримати в місці з підвищеною вогкістю. Від цього вони можуть втратити свою форму. Такі прикраси потрібно періодично полірувати і змащувати спеціальними маслами. Дерево добре підходить для носіння взимку. Прикраси з дерева вбирають неприємні запахи. Для первинного проколу вони не підходять, адже мають пористу поверхню.

Ріг буйвола

Спочатку прикраси з рогу буйвола виробляли в Азії, а пізніше цей матеріал став популярний по всьому світу. Пірсинг з рогу дуже легкий і зручний. Цей матеріал використовують для виготовлення розтяжок. Завдяки своїй гладкій поверхні такі прикраси ідеально підходять для розширення тунелю. Також прикраси з рогу буйвола непогано усувають запахи.

Полімерна глина

Украшения из полимерной глины

Цей матеріал використовують для виготовлення прикрас для вух в домашніх умовах. Це виключно декоративні аксесуари, які не підходять для постійного носіння. Як правило, з полімерної глини роблять тяги. Вони виглядають стильно і коштують недорого. Мінус прикрас з полімерної глини полягає в тому, що вони досить крихкі і з ними варто дбайливо поводитися.

На сайті ви знайдете пірсинг з різних матеріалів і зможете купити прикраси в Миколаєві або з доставкою по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *